Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ağaç Çiçekleri Görmek

212

Rüyada Ağaç Çiçekleri Görmek

Ağaçların mevsiminde çiçek açtıklarını görmek; hayır, menfaat ve murattır. Bu çiçeklerin toplanmış olduklarını görmek de, iyidir. Fakat, yorum ağacın üstündeki çiçekler kadar kuvvetli değildir. Bu çiçeklerin beyazı kırmızıdan, kırmızısı sarıdan daha hayırlıdır. Aynı zaman da içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, işteki bir sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, yapılan hamleler ile rakiplerinin yenilgiye razı geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada Beyaz Ağaçlı Çiçek Görmek, büyük paralar kazanılacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada Büyük Çiçekli Ağaç Görmek

Parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, sevdiği bir kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorulur.
Rüyada Eflatun Renkli Çiçekler Görmek,

çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, büyük atılımlar yapacağına, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine delalet ettiğine inanılır. Rüyada kırmızı renkli çiçek görmek,yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, kar sağlayacağına inanılır.

 

 

 

Rüyada ağrı çekmek, iş yaşamında elde edilecek bol kazanca delalet eder. Rüya...

Gören kimse genelde tez zamanda sevinecek, mutluluğa ulaşacaktır. Yani çok sevineceği bir...

Rüyada ağlayan birini görmek, hayra yorulan rüyalardandır. Rüya gören kişinin hayırlı ve...

Rüyayı gören kişinin hayatına onun için güzel düşünen, iyi huylu, işlerini...

Size umut olacak ve mutluluk duyacağınızın bazı gelişmelerin olacağına yorumlanır. Ağlayan...

Sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyayı...