Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Afiş Görmek

140

Rüyada Afiş Görmek Nedir?

Rüyada afiş görmek, türüne göre veya görülen afişin niteliğine göre yorumlanmalıdır. Eğer duvarda iş için oluşturulmuş bir afiş görülüyorsa uzun süredir herkesten saklanan bir sırrın artık gün yüzüne çıkacağını ve yakın çevrenin sitemleri ile karşılaşılacağını, pek çok insana açıklama yapmak durumunda kalınacağını tabir eder. Aynı zamanda bu sırrın ortaya çıkmasında yakın bir arkadaşın kendisini tutamayıp ağzından kaçırması sebep olacak demektir. Bu durumun rüya sahibinde yarattığı hayal kırıklığı ve güvensizlik yüzünden bazı dostlukların yeniden gözden geçirileceğine yorumlanır. Siyasi bir afiş görmek ise iş yaşantısında kişinin ayağını kaydırmak isteyen veya makamında gözü olan birinin varlığına dikkat çekerek, özellikle yakın zamanda çalışılan projeler konusunda ketum davranmanın ehemmiyetine dikkat çeker.

Rüyada Afiş Asmak

Kendisini duvarlara afiş asarken gören kişilerin hayatlarında örnek aldığı insanlar vardır ve bu kişileri yakından takip ederek onlar gibi olmaya çalışan rüya sahibinin başarılarında bu tavrının payı olacak demektir. Başkasının afiş astığını görmek imrenme huyu nedeniyle kişinin kendi özelliklerinin farkına varamadığını ve öz güven eksikliği duyduğunu tabir eder. Gereksiz yere başkalarını örnek almak ve kendi yeteneklerini değerlendirmemek demektir.

Rüyada Kendi Afişini Görmek

Üzerinde kişinin resmi olan afişler asıldığını görmek güzel bir başarının ifadesi, gelecek günlerin sürprizlerle dolu olacağının müjdesidir. Başkalarının kıskanacağı işlere imza atmak ve yapılan işte ünlü biri haline gelmek demektir. Tamamen kendi emeği ile bir yere gelmek, kimseye minnet etmeden yaşamak anlamındadır. Tanımadığı birinin kendi afişini astığını veya duvara yapıştırdığını görmek ise herkesin ilgisini çeken bir yaşama sahip olmak, insanların imrenen bakışlarını üzerinde hissetmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada ağrı çekmek, iş yaşamında elde edilecek bol kazanca delalet eder. Rüya...

Gören kimse genelde tez zamanda sevinecek, mutluluğa ulaşacaktır. Yani çok sevineceği bir...

Rüyada ağlayan birini görmek, hayra yorulan rüyalardandır. Rüya gören kişinin hayırlı ve...

Rüyayı gören kişinin hayatına onun için güzel düşünen, iyi huylu, işlerini...

Size umut olacak ve mutluluk duyacağınızın bazı gelişmelerin olacağına yorumlanır. Ağlayan...

Sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyayı...