Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Adres Aramak Görmek

157

Rüyada Adres Aramak Nedir?

Rüyayı gören kimsenin hayatını zorluklara sürükleyecek bir çok sorunlarla karşı karşıya kalarak kurulu düzeninin yok olacağına, kişinin yaptığı tüm işlerde başarısız olarak kendisine umut kapısı olarak sürekli yeni yerlerde arayış içinde olacağına, hane içinde hastalıkların boy göstererek kişiyi olumsuzluğa sürükleyecek şansızlıkların ve kötülüklerin hane de ve kişi üzerinde uzun bir süre sürüp gideceğine işaret edilir. Bazen de kurtuluş aramaya, yapılan hatalardan pişmanlık duymaya, elinize geçen fırsat kapılarını ters tepmeye yorumlanır.

Rüyada Adres Sorduğunu Görmek

Rüyayı gören kimsenin iş hayatında çıkmazlara girerek sevdiği bir kimsenin uzattığı yardım eli sayesinde düze çıkacağına, uzun uğraşlar vererek girdiği işte sevdiklerinden gördüğü destek sayesinde başarılı olarak yaptığı işte büyük kazanç elde edeceğine, ailesini sevindirecek müjdeli haber alarak yakın zaman da evlilik adına önemli adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada Adres Görmek

Genellikle kişinin halihazırdaki yaşam biçimiyle ilgili, dikkat edilmesi gereken bir durumun habercisi olarak yorumlanır. Bu adres biliniyorsa, güvenlik ve huzuru; kendimizi rahat hissettiğimiz bir yeri simgeler. Yine söz konusu adres daha önce oturduğunuz bir ev ya da iş yerine aitse, geçmişi yeniden gözden geçirme ve değerlendirme gereğine dikkat çeker. Etiket ya da zarfta, yeni ve bilinmeyen bir adres yazılıysa, yaşamda bir yenilik ve değişim ihtiyacı anlamına gelir. Rüyada bir adresi bulamamak ya da kaybetmek görmek, yaşam standardının düşüşü ya da benlik kaybı anlamına gelebilir.

Rüyada Adres Bulamamak

Günah işlemeye, pişmanlık duyacağınız hatalara yer vermeye, çevrenizdeki kötü niyetli insanların yolundan giderek onlar gibi olmaya, şeytanı yolundan giderek onun vesveselerine boyun eğmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında adres bulamadığını görmesi, Allah’ı tealanın yolundan saparak hak yolundan çıkmasına, kötülüklere boyun eğerek insanların kul haklarına girmesine, ileriye dönük pişmanlık duyacağı hatalara yer vermesine işaret edilir.

Rüyada Adres Yazılı Kağıt Görmek

Üzüntüye, sıkıntıya ve kedere yorumlanan bu rüya kişinin başına gelecek felaketlere, maddi ve manevi anlamda sıkıntılara düşmeye, elindeki tüm mal varlığınızı kaybetmeye yorumlanır. Rüyada adres yazılı kağıt görmek, çıkacağınız hayır yolunda başarısızlığa uğramaya, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, hane içinde hastalıkların ve yokluğun boy göstermesine tabir edilir. Görülen bu rüya aynı zaman da Halis Müslüman için ilim ve hikmete, fasıl için tövbeye, fitne ve fesat ehli için cehalet ve çirkinliğe, Kendine yazlı kağıt verildiğini görmek, hacetinin giderilmesine, kağıt mala ve nakit paraya yorumlanır.

Rüyada ağrı çekmek, iş yaşamında elde edilecek bol kazanca delalet eder. Rüya...

Gören kimse genelde tez zamanda sevinecek, mutluluğa ulaşacaktır. Yani çok sevineceği bir...

Rüyada ağlayan birini görmek, hayra yorulan rüyalardandır. Rüya gören kişinin hayırlı ve...

Rüyayı gören kişinin hayatına onun için güzel düşünen, iyi huylu, işlerini...

Size umut olacak ve mutluluk duyacağınızın bazı gelişmelerin olacağına yorumlanır. Ağlayan...

Sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyayı...