Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Adam Kaçırmak Görmek

187

Rüyada Adam Kaçırmak Görmek Nedir?

Rüyayı gören kişinin yakın zaman da hayırlı kısmetiyle dünya evine girerek hayatını anlamlı hale getireceğine, kurduğu sıcak dostluklar sayesinde çevresindeki insanlar tarafından sevilip saygı duyulacağına, babacan sıcak davranışlarıyla herkesin gönüllerinde taht kuracağına,yakın zaman da alacağı güzel haberle uzun zamandır uğraş verdiği maddi ve manevi emek sarf ettiği bir işte mutlu mutlu olup istediği başarıyı elde edeceğine, kişinin ailevi bağlarını sembol eden bu rüya hane içindeki mutluluğa, kötü niyetli fitne fesat dedikoducu insanlardan doğacak olan zarara, bolluk ve berekete, yorumlanır.

Rüyada adam kaçırılması görmek; beklenmedik bir anda gelecek olan güzel haberle kişinin hayatının bir anda değişeceğine, elinin bollaşarak yapmak istediği işleri faaliyete sokacağına, ailesi ve sevdikleriyle beraber uzun süreli tatile çıkarak geçmişte yapamadıklarının acısını çıkaracağına, eğlenceye düşkünlüğü yüzünden bilinçli bilinçsiz harcamalar yaparak tüm mal varlığını bir anda kaybedeceğine, insanların gözünde zavallı hale gelerek ekmek parası dilenecek duruma geleceğine yorumlanır.

Rüyada adam kaçıran birine yardım ettiğini görmek;   kendi çıkarları uğruna yaşayan, karşılıksız kimseye yardım etmeyen, hayatı sadece maddiyattan ibaret olduğuna inanan , kötülük yapmaktan çekinmeyip, insanlara maddi ve manevi anlamda zarar vererek onların helal rızklarına göz diken kötü niyetli bencil kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimselere yaşadığı hayatı sınav gibi görüp bu sınavdan geçmek için her türlü bencilliği, kötülüğü yapmayı çekinmeden var sayarak insanların umutlarına elindeki imkanlarına, yükselişlerine engel olurlar.

Rüyada adam kaçırıp ona eziyet ettiğini görmek; rüya sahibine kötülük yapmak isteyen hanesine ve iş yerine girerek ona bir nevi yakınlık gösteren  dostu gibi görünerek kişiye kötülük yapmaya çalışan hanesinde dedikodu yaparak fitne fesatlık katarak insanları birbirine düşüren, iş yerinde başarısızlığa sürükleyerek kişinin öz güvenini kaybetmesine sebep olan kişilere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler kendilerine güveni olmayan, sessiz kalmayı tercih eden, pasif, insanların acımasızlığına karşı yenik duruma düşen kimselere yorumlanır.

Rüyada çocuk kaçırdığını görmek; hayatınızda beklemediğiniz güzel kazançlı bir iş imkanı fırsatı doğacağına, şansınızın yaver gidip her anlamda başarılı olacağınıza, yaptığınız başarılı çalışmalar ile kısa zaman da kendinizi göstererek kariyer basamaklarını tek tek çıkacağınıza, elinize geçecek yüklü miktarda paraları sadece kendi çıkarlarına kullanmak yerine zor durumda olan maddi sıkıntı çeken insanlara yardım ederek harcayacağınıza  yorumlanır.

Rüyada otobüsü kaçırmak; dert, sıkıntı ve sorunların artmasına çıkış kapısı aramanıza, ailenizde ve çevrenizde size yardım eden kimseyi bulamayacağınıza, elinizde ki fırsatları tek tek kaçıracağınıza, pişmanlık dolusu bir hayat yaşayacağınıza yorumlanırken bu rüya olumlu olarak ta yıkılan hayallerin yeniden kurulacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, verilen kararların doğruluğu sayesinde bir ömür mutlu güzel yaşantınız olacağına yorumlanır.

Rüyada altına kaçırdığını görmek; zenginliğe, servet sahibi olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin  eline havadan yüklü miktarda para geçtiğini görmesi kişinin  tüm borçlarını kapatacağına, feraha ererek düze çıkacağına, ailesiyle yarım kalan planlarını devreye katıp onların saygınlığını tekrar kazanacağına yorumlanır. Rüyada altına kaçırmak ya da kaçırdığını görmek aynı zaman da sevdiğiniz sizin için çok değerli olan bir yakınınızı kaybetmeye, hayatınızın alt üst olmasına yorumlanır.

Rüyada ağrı çekmek, iş yaşamında elde edilecek bol kazanca delalet eder. Rüya...

Gören kimse genelde tez zamanda sevinecek, mutluluğa ulaşacaktır. Yani çok sevineceği bir...

Rüyada ağlayan birini görmek, hayra yorulan rüyalardandır. Rüya gören kişinin hayırlı ve...

Rüyayı gören kişinin hayatına onun için güzel düşünen, iyi huylu, işlerini...

Size umut olacak ve mutluluk duyacağınızın bazı gelişmelerin olacağına yorumlanır. Ağlayan...

Sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyayı...