Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Abiye Giymek Görmek

254

Rüyada Abiye Giydiğini Görmek Nedir?

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır beklediği bir haberi alacağına işarettir. Kişi rüyasında uzun bir abiye görüyorsa uzun zamandır beklediği bir hayali gerçek olacaktır. Uzun boylu bir kısmet ile tanışabilir ve uzun bir ömre sahip olabilir. Göz alıcılık, güzellik, sevinç ve sürür ile tabir olunur. Zira abiye, kadınların özel gün ve gecelerde, giydikleri kıyafet demektir. Genç bir kızın rüya da beyaz abiye giymesi, tez zamanda kısmetinin çıkacağına iyi ve varlıklı bir delikanlıyla evleneceğine delalet eder. Rüyasında kısa abiye elbise giyen rüya sahibinin, herkesin dikkatini çeken, beğenilen, güzel ve alımlı bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Abiye Giymek Görmek

Rüyayı gören kişi uzun zamandır birini seviyorsa kavuşma zamanları yaklaşmış hatta gelmiş demektir. Kişi yakın zamanda evlenebilir veya evli ise çocuk sahibi olabilir. Kişinin hayalinde olan şey yakın zamanda onu bulabilir.

Rüyada Abiye Denemek

Rüyasında abiye deneyen kişi birinden kötü bir haber alabilir. Büyük bir üzüntü yaşayabilir. Beklediği bir sonuç kötü çıkabilir. Çok büyük olmayan sağlık sorunları yaşayabilir.

 Rüyada Yeşil Abiye Giymek

Dindar bir kadına işarettir. Mor abiye giymek sıkıntılar yaşayan ve intiharı düşünen kadına, sarı abiye ise şık, zarif, güzel ancak sağlık sorunları olan bir bayana işarettir.

Rüyada Beyaz Abiye Giymek

Beyaz renginin anlamı ile yakından ilgilidir. Beyaz saflığı, temizliği ve iyiliği temsil eder.  Gerçek hayatta yakın zamanda hayırlı ve iyi bir kısmet bulabilir, iyi bir evlilik gerçekleştirebilir, işinde yükselebilir, beklediği bir hayali gerçek olabilir. Ayrıca çok sevindirici bir haber alabilir veya kendisi bir yakınına çok sevindirici bir haber verebilir. Rüyasında beyaz abiye giyen kişi anne olacağını öğrenebilir. Kişi kendisi mutlu ve huzurlu olduğu gibi başkalarını da mutlu edecektir.

Rüyada Siyah Abiye Giymek

Kişiye gerçek hayatta sıkıntılı günler getirebilir. Rüyasında siyah abiye giyen kişi zor bir duruma düşebilir ve bu zor durum içerisinde önemli bir karar vermek zorunda kalabilir. Üzücü günler, sıkıntılı günler yaşanabilir ve eğer siyah abiye uzun bir abiye ise bu sıkıntılı günler oldukça uzun sürebilir. Kişi eski hayatını üzülerek arayabilir.  Rüyada siyah abiye giyen kişi ya eşini aldatır. Ya da kocası karısını aldatır.

Rüyada Eski Abiye Giymek

Kişi yakın çevresinden biri ile kavga edebilir ve araları bozulabilir. Çok sevdiği bir yakınını kaybedebilir. Uzaklardan kara bir haber alabilir. Kişi rüyasında eski bir abiye giydiğini görürse evleneceği kişi ile problemler yaşayabilir. Birlikteliği evlilikle sonlanmayabilir veya evli ise eşiyle kavga edip boşanma derecesine gelebilir.

Rüyada ağrı çekmek, iş yaşamında elde edilecek bol kazanca delalet eder. Rüya...

Gören kimse genelde tez zamanda sevinecek, mutluluğa ulaşacaktır. Yani çok sevineceği bir...

Rüyada ağlayan birini görmek, hayra yorulan rüyalardandır. Rüya gören kişinin hayırlı ve...

Rüyayı gören kişinin hayatına onun için güzel düşünen, iyi huylu, işlerini...

Size umut olacak ve mutluluk duyacağınızın bazı gelişmelerin olacağına yorumlanır. Ağlayan...

Sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyayı...