Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Abdest Almak Görmek

424

Rüyada abdest almak güzel ahlaklı olmaya, iyi niyetli ve hayır yapmayı seven kişilere, hidayete ermeye, hak yolunu bulmaya, kudretli ve yüce gönüllü olmaya delalet eder. Rüyada abdest almak her zaman hayırlı ve güzel olana işaret eder. Rüya sahibinin mutluluk verici haberler alması ya da böyle olaylar yaşaması, sorunlara çözüm, dertlere şifa bulması anlamına gelirken zor durumda olan kişiler olduğu şeklinde de yorumlanır.  Rüyasında abdestini tam aldığını gören kişi her türlü sıkıntıdan kurtulacak demektir. Genelde hayra yorumlanan rüyalardan biri olan abdest almak için duruma göre farklı tabirler mevcuttur. Güzel ahlak, iyi niyet ve hayırlı işlere yorumlanan rüyada abdest almak gören kişiye müjdeli haberler geleceğine işaret olarak sayılır. Rüyada abdest almak farklı durumlarda farklı yorumlanabilir. Rüyada abdesti aldığınız yere göre değişebilir. Mesela çeşmede, şadırvanda, banyoda, havuzda, tuvalette abdest almak ile kabede abdest almak için farklı farklıdır.

Rüyada Çeşmede Abdest Almak

Kişinin manevi olarak ferahlamasını ifade edilen bu rüya her türlü kötülükleri ve sıkıntıları geride bırakacağınıza yorumlanır.

Rüyada Tuvalette Abdest Almak

Sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine, hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine işrettir.Aynı zaman da da kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine tabir olunur.

Rüyada Yanlış Abdest Almak

Atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına işarettir.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılmak üzüntü ve kederlerden kurtulmaya, ayra, sevince, zor müşküllerin halline delâlet eder. Bu Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur, günahkâr ise tevbe eder, iyilik tarafı artar.

Rüyada Abdest Almak İsteyip Alamamak

Büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, işarettir.

Rüyada Susus Abdest Almak

Rüyada susuz abdest almak kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, amaçlarına ulaşmaya, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kabede Abdest Aldığını Görmek

Büyük başarılar kazanacağına, maddi durumunun daha iyi olmasına, trafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Şadırvanda Abdest Almak

Büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsrana yorumlanır. Aynı zaman da  özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine ve çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada Sütle Abdest Almak

Üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağın,eline yüklü miktarda para geçmesine delalet eder.

Rüyada Banyoda Abdest Almak

Aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine işarettir.

 

Rüyada ağrı çekmek, iş yaşamında elde edilecek bol kazanca delalet eder. Rüya...

Gören kimse genelde tez zamanda sevinecek, mutluluğa ulaşacaktır. Yani çok sevineceği bir...

Rüyada ağlayan birini görmek, hayra yorulan rüyalardandır. Rüya gören kişinin hayırlı ve...

Rüyayı gören kişinin hayatına onun için güzel düşünen, iyi huylu, işlerini...

Size umut olacak ve mutluluk duyacağınızın bazı gelişmelerin olacağına yorumlanır. Ağlayan...

Sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyayı...